W dniu 15.10.2015 odbyło się Zebranie Plenarne, w którym uczestniczyło 14 członków naszego Oddziału. Oprócz omówienia spraw organizacyjnych i bieżących Oddziału odbyła się prezentacja działalności…
Odbywającą się w dniu 8.10.2015 r. KONFERENCJĘ NAUKOWO -TECHNICZNĄ pn.: „Zarządzanie odpadami medycznymi i weterynaryjnymi” pod Honorowym Patronatem Pana Janusza Ostapiuka – Podsekretarza Stanu w…