Na Moście Staromiejskim im. Jerzego Sulimy-Kamińskiego otwarto wystawę z okazji Bydgoskiego Roku Wolności. Tym razem miasto upamiętniło inżynierów i techników, którzy przez minione sto lat…
Na Moście Staromiejskim im. Jerzego Sulimy-Kamińskiego otwarto wystawę z okazji Bydgoskiego Roku Wolności. Tym razem miasto upamiętniło inżynierów i techników, którzy przez minione sto lat…