Noworoczne spotkanie odbyło się 20 stycznia 2015r. w restauracji Maxima w bydgoskim Domu Technika. Poprowadziła je Prezes Oddziału kol. Inga Hoppe. W programie spotkania były…
Noworoczne spotkanie odbyło się 20 stycznia 2015r. w restauracji Maxima w bydgoskim Domu Technika. Poprowadziła je Prezes Oddziału kol. Inga Hoppe. W programie spotkania były…