Menu Zamknij

ZAPROSZENIE 27 lutego 2020 r., VIII Kongres PORT PC “Nowe standardy w technice grzewczej budynków”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w VIII Kongresie PORT PC “Nowe standardy w technice grzewczej budynków”, który odbędzie się 27 lutego 2020 r. w Kielcach w Centrum Kongresowym Targów Kielce (Sala Omega). Wydarzenie towarzyszy Targom ENEX. 

Dla osób będących członkami stowarzyszeń i organizacji branżowych współpracujących z PORT PC obowiązuje specjalna cena 200 zł netto /osoba.
Aby wziąć udział w Kongresie na preferencyjnych warunkach proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy i w uwagach na końcu formularza wpisać hasło: PZITS 2020. Cena standardowa zostanie obniżona do poziomu 200 zł netto. Kod obowiązuje do 24 stycznia.

Kongres PORT PC to najważniejsze wydarzenie branży pomp ciepła w ciągu roku, gromadzące co roku około 300 osób z branży. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Patronat Honorowy nad VII Kongresem PORT PC objęło Ministerstwo Rozwoju.  

Wiodącym tematem VIII Kongresu PORT PC będzie efektywna elektryfikacja ogrzewania jako główny kierunek neutralności klimatycznej sektora ogrzewnictwa i ciepłownictwa w Unii Europejskiej.
Oprócz tego ważnymi tematami poruszanymi w trakcie wydarzenia będą nowe Warunki Techniczne 2021 i zwiększenie znaczenia budynków plus-energetycznych w świetle nowych wymogów. W trakcie kongresu wydane zostaną uaktualnione branżowe wytyczne PORT PC cz. 1, dotyczące dolnych źródeł dla pomp ciepła, oraz wytyczne PORT PC cz. 7, dotyczące projektowania, wykonania i odbioru instalacji z pompami ciepła. W trakcie kongresu przedstawione zostaną także aktualne informacje o sytuacji rynku pomp ciepła za 2019 rok, prognozy rynku w najbliższych latach.

W ramach forum dyskusyjnego na temat koniecznych zmian rynku urządzeń w Polsce głos zabiorą m.in. Piotr Woźny – prezes NFOŚiGW – oraz Andrzej Guła – prezes Polskiego Alarmu Smogowego. 

Do udziału w Kongresie zapraszamy przedstawicieli organizacji branżowych, instytucji związanych z rozwojem rynku pomp ciepła w Polsce, przedstawicieli samorządu, przedstawicieli branży grzewczej oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką efektywnych budynków przyszłości. 

Rejestracja na wydarzenie obowiązkowa.
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia wraz z informacją o rejestracji na wydarzenie znajdują się na stronie internetowej: www.portpc.pl/kongres

W załączeniu znajduje się zaproszenie wraz z programem w wersji PDF. Do pobrania poniżej.


Kontakt organizacyjny:
Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, ul. Cechowa 51, 30-614 Kraków   tel.+48 664 979 912, e-mail: biuro@portpc.pl